LOGO NAPISGmina Czarnożyły rozpoczyna pracę dla przygotowania strategii rozwoju Naszej Gminy na kolejne lata. Zapraszamy Państwa do udziału w jej tworzeniu. 


Chcielibyśmy wiedzieć jakie nurtują Państwa problemy oraz jakie mają Państwo pomysły. To niezwykle ważne, aby stworzyć strategię użyteczną i czytelną dla wszystkich.

Przygotowaliśmy dla Państwa ankietę, którą pomoże nam stworzyć strategię. Zachęcamy do odpowiedzi na pytania. Ankieta jest dobrowolna i anonimowa. Nie musicie Państwo wypełniać wszystkich pól.

Wyniki ankietyzacji będą wykorzystane w procesie formułowania celów rozwoju i wyboru obszarów priorytetowych. Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy, służące całemu społeczeństwu.

Ankieta została przygotowana i udostępniona w wersji:

  • papierowej do pobrania w Urzędzie Gminy Czarnożyły (parter - holl główne
  • wejście)
  • interaktywnej pod adresem https://forms.gle/qX4NRymebtDicmF17
  • elektronicznej w formacie doc lub PDF na stronie internetowej www.czarnozyly.pl

Wypełnioną ankietę można składać do urny w budynku Urzędu Gminy Czarnożyły (parter – holl główne wejście) lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 20 marca 2021r.

Poniżej do pobrania ankiety w dwóch wersjach:

logomikroporady

 

 gops logo