b_200_150_16777215_00_images_2018_2018-12-05-silownie-napowietrzne-04.jpgKolejne siłownie napowietrzne powstały na terenie Gminy Czarnożyły. W 2018 r. Rada Gminy Czarnożyły z myślą o mieszkańcach aktywnie spędzających wolny czas, przeznaczyła kolejne środki finansowe na rozszerzenie oferty rekreacyjnej dla mieszkańców z terenu gminy. Miłośnicy fitnessu już od 5 grudnia 2018 r. mogą korzystać z powstałych w Gromadzicach i Raczynie siłowni zewnętrznych. 


Do dyspozycji amatorów ćwiczeń siłowych zamontowano łącznie w dwóch lokalizacjach 9 urządzeń takich jak: biegacz, wioślarz, narty, wyciąg górny i dolny, drabinki i podciąg górny oraz ławki parkowe i tablice informacyjne.

Wybór urządzeń gwarantuje użytkownikom rozwój szeregu partii mięśni oraz zachęca do ćwiczeń osoby przychodzące do miejsca w okolicy placu zabaw w Gromadzicach i terenu przedszkola w Raczynie.

Wykonawcą zadania była firma Fit Park z Torunia, łącznie na całość inwestycji z budżetu gminy Czarnożyły przeznaczono kwotę 40 tys. zł.

Kilka zdjęć z budowy i efektu końcowego