mobilny punkt informacyjnyUrząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Wieluniu organizuje Mobilny Punkt Informacyjny na temat Funduszy Europejskich i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (dalej: MPI). 


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) oraz możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w formie dyżuru w ramach MPI. Podczas indywidualnych konsultacji, każdy zainteresowany otrzyma informacje m.in. na temat realizacji projektu w formule PPP, dobrych praktyk PPP, środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy możliwości wsparcia na realizację własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych.
Konsultacje odbędą się w dniu 20 czerwca 2022 r. w godzinach 11.30 – 14.00 w Starostwie Powiatowym w Wieluniu (plac Kazimierza Wielkiego 2, 98 - 300 Wieluń). Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach.

20220530 PLAKAT mpilogomikroporady

 

 gops logo